Ir pagājušas tikai 6 dienas, kopš brīža, kad atklāja Latvijas oficiālo lapu – facebook tīklā.

http://www.facebook.com/IfYouLikeLatviaLatviaLikesYou?sk=app_175626732517168

Man ir liels prieks, ka ir atradušies sponsori mūsu valsts popularizēšanai pasaulē. Man ir prieks, ka tomēr mums interesē, kas notiek ar Latvijas tēlu virtuālajā vidē.

Tomēr pašreizējā situācijā vai katrs no tiem 10 000 cilvēkiem, kuri nospieduši pogu – “Like” (patīk), ir gatavi runāt un darīt mūsu valsts labā – ar to domāju, piemēram, referendumu, protestus, kā arī atbalstu sniegt? Šeit arī paveras mazliet ne tik pozitīvs skats uz dzīvi.

Labi, bet šoreiz tomēr par Latviju facebook tīklā:

Logo? Vai tiešām zils uz dzeltena? Saprotams, ka krāsu kontrasts pievērš uzmanību, rada pozitīvas un saulainas emocijas, bet vai tiešām šāds dizains? Uzmetot aci, pirmais iespaids ir pudeles etiķete vai uz siera uzlīmētā pavadzīme – no kurienes nāk , cik sver un cik izmaksā.

 

Kā arī vides reklāmas, redzamas Rīgā aiz Akmens tilta, Pārdaugavas pusē – diemžēl foto attēlu nav, bet tās neslavēja Latviju, vai arī slavēja pārāk daudz. Kā arī tādi izteicieni, kā “Latvijai arī ir facebook” liek domāt par mums, kā atpalikušu mazu ciemu, kurā ieviests jaunākā tehnoloģija – telefons.

 

Šī bija manis pirmā izteiktā kritika. Nepatīk man teikt sliktu, tāpēc vēlreiz uzsveru pozitīvo pusi, ka ir liels prieks par to, ka kāds domā, kā mēs izskatāmies pasaules populārākajā interneta vietnē.

Advertisements