Tā pavisam nejauši sanāca ievērtēt jaunatklāto resorānu, bāru Baltais Kokos. ..

Lasot draugu un paziņu ierakstus vietnē facebook.com, ieraudzīju labu atsauksmi par, man vēl nezināmu, vietiņu Vecrīgas sirdī “Baltais Kokos”.

Pirmkārt, nosaukums ieintriģēja, otrkārt, labās atsaukmes. Tad nu sāku savus interneta meklējumus, ko tad īsti tur pasniedz un kā izskatās.

5diena un 6diena izrādās ir pirmās atklāšnas dienas ! Super. Mājas lapas dizains (www.baltaiskokos.lv) ir ļoti savdabīgs. Ēdienkartes un dzērienukartes piedāvājums ir plašs, it īpaši jau kokteiļu daudzums un dažādība. Pēc apskates tiek veikts zvans paziņai par šo jaunatklājumu un mēs dodamies!

Mārstaļu 16, pa vidu restorānam Sumo un izbijušajam naktsklubam PussyLounge ir gaismas pielieti, lielie panorāmas logi, stiklotas durvis. Atverot tās, sejā ietriecas smaržīgs bazilika un pastas aromāts no viena no pirmajiem galdiņiem. Acīm paveras interesants, diezgan vienkāršs, bet ar izmalcinātību pildīts interjers, ar dažādiem gaismekļiem, kokosiem pie griestiem un uz letes, kā arī dažāda veida mēbeles, kurās veiksmīgi ir sakombinēti dažādi laikmeti un stili. Iespaidīgi izskatās sienas dekorācijas, palmas. Viss gaišos toņos ar kontrastējoši zilu. Man rodas asociācijas par saules pielietu balto smilšu pludmali ar caurspīdīgo ūdeni – iegājām mazajās Maldīvu salās. Mūzika pavada mūs pie vakariņām ar dažādiem izpildījumiem, gan pilnīgi relaksējoša un instrumentāla, gan spāniska ar izteiktu ritmu, kā arī mazliet no angļu un, kā es to saucu, Ņujorkas mūzikas.

Apkalpošana ir visaugstākajā kvalitātē, ļoti patīkama maza auguma gaišmate ir smaidīga un laipna, saprotoša un dalās ar saviem uzskatiem un novērojumiem. Viss ir laikā, nekādas pārmērīgi ilgas gaidīšanas un nesaprašanās.

Es nopriecājos par izdarīto izvēli, par pievienotu vietiņu manam labāko gardēžu apkalpošanas vietu sarakstam, par lieliski pavadīto laiku.

Atkal nolaižoties interneta vidē, ieraudzīju šo te:

http://www.perkamkopa.lv/product/1434/

Iesaku Jums pamēģināt! Es tur atgriezīšos!

Paldies@BaltaisKokos!

K

Advertisements